Sponzoři

ZERO – LACK GmbH & Co.KG byla založena v roce 1960 panem Brunem Fischerbockem jako výrobní závod na speciální vysoce kvalitní nátěrové hmoty pro továrny na nábytek, stroje a truhlářské provozy. V současnosti je v sortimentu celá škála nátěrových hmot jako jsou fasádní a interiérové barvy, laky a lazury pro řemeslo i dřevozpracující průmysl, speciální nátěrové hmoty apod. Zastoupení barev ZERO lze dnes nalézt v mnoha částech světa. Hlavní sídlo společnosti se nachází v malebném lázeňském městečku Bad Oeynhausen v Německu. Společnost je držitelem certifikace DIN EN ISO 9001. ZERO BARVY s.r.o. – dceřiná společnost ZERO – LACK GmbH & Co.KG, zajišťuje prodejní servis kompletního výrobního programu německého výrobního závodu.

 


SKODA logoŠKODA Auto a.s. je největší český výrobce automobilů. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, v rámci ČR má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí a jako odštěpný závod vlastní Střední odborné učiliště strojírenské.

ŠKODA Auto a.s. je dlouhodobě největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů. Společnost byla celkem čtrnáctkrát vyhlášena českou firmou roku v soutěži Českých 100 nejlepších.


NTMdNadace Terezy Maxové nejvíce vystihují slova patronky.  „Psal se rok 1996. Stojím před Kojeneckým ústavem v Praze 4 Krči, a vůbec netuším, co mě za jeho branami čeká. V duchu přemýšlím – jak se asi poperu se všemi emocemi, které ve mě vzbudí jednotlivé osudy opuštěných dětí, s nimiž se zde setkám? Jak to zvládnu?“  Více na stránkách nadace


Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o., je součastí belgické nadnárodní nápojové a pivovarnické společnosti s hlavním sídlem v belgické Lovani. Je to společnost, která vznikla sloučením belgického InBevu a americké společnosti Anheuser Busch, která pocházela ze St. Louis ve státě Missouri. AB InBev je největším pivovarnickým koncernem a jedním z největších producentů rychloobrátkového spotřebního zboží na světě.


Nadace AHR ČR pomáhá snadnějšímu STARTu DO ŽIVOTA

START DO ŽIVOTA je projekt Nadace Asociace hotelů a restaurací České republiky, jehož hlavním cílem je umožnit dětem z dětských domovů získání vzdělání a zvýšení šancí na jejich následné profesní uplatnění.

Záměrem projektu Start do života je podpora svěřenců dětských domovů, kteří se rozhodnou vzdělávat a později i začít svou profesní kariéru v oboru cestovního ruchu, respektive v hotelnictví a gastronomii…


Lesy České republiky, s. p., (LČR) je státní podnik se sídlem v Hradci Králové založený 1. ledna 1992 ministerstvem zemědělství. Hlavní činností LČR je obhospodařování většiny lesů (přes 1,3 milionu ha), které jsou v majetku státu. Dále má podnik na starost necelých 20 tisíc kilometrů drobných vodních toků.


Společnost Stil Trade s.r.o. je již více než 20 let špičkou na trhu jako dodavatel širokého sortimentu školních potřeb, dárkového balení, kalendářů a diářů, a to vše s velkým důrazem na vlastní grafické řešení a kvalitu zboží.
Snahou firmy je co nejvíce vyjít vstříc svým zákazníkům, jak už svými novými moderními designy, tak i vytvářením na míru šitých řešení dle zákazníkových požadavků.
Rodiče zde naleznou kompletní výbavu školních potřeb pro své děti. Sebe a své známé potěší malými dárečky a přáníčky, které mohou zabalit do stylových dárkových balení dle nejnovějších trendů.


DRYLOCK TECHNOLOGIES
Inovativní hygienické prostředky pro každodenní pohodlí a péči.

DryLock Technologies staví na několika desítkách let zkušeností a ambicí a neustále pracuje na vytváření co nejúčinnějších, nejpohodlnějších a ekologicky šetrných produktů. Prostřednictvím inovací se snaží být neustále o krok před konkurencí.
Seznamte se s výrobky Drylock a uvidíte, čím vám mohou být užitečné.


toi-toi-sanitarni-systemy-s-r-oTOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je lídrem v oblasti hygienického servisu staveb, zajištění bezpečnosti práce a nabízí komplexní řešení pro zabezpečení hrom5adných společenských, sportovních a kulturních akcí…


2cisyr

Nadace SYNER pomáhá potřebným a jejím posláním je umožnit kvalitnější a pestřejší život.

Nadace shromažďuje prostředky především z darů svého zřizovatele – stavební společnosti SYNER, s.r.o. Tyto pak ve formě finančních a nefinančních darů věnuje na pomoc konkrétním lidem a institucím.


Activa_potreby pro kancelar_2013

ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby.


UPS-LogoSpolečnost UPS byla založena v USA v roce 1907 jako malá zásilková firma, postupem času vyrostla do společnosti s obratem přesahujícím několik miliard dolarů ročně – to bylo umožněno cíleným zaměřením na rozšíření působnosti po celém světě.


novinka-od-saloos-bio-mesickovy-olejovy-extraktRyze česká značka Salus/Saloos se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Velmi si zakládáme na tom, že naše výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Naše tělové a masážní oleje se staly symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní starostlivosti o tělo s pomocí přírody.


samotne logo srdce company 362 ECV loňském roce jsme oslavili 23 let své působnosti na trhu. Naším cílem bylo od začátku dodávat zákazníkům vysoce kvalitní produkty a bezkonkurenční služby. Veškeré naše snažení se řídilo heslem: „Vše, co děláme, musí chutnat!“


meatfly-logo-transparentMEATFLY je jednou z největších značek zabývajících se výrobou oblečení pro aktivní styl života v České republice. Původní zaměření na skateboarding / snowboarding se v průběhu doby rozvinulo do široké řady oblečení a doplňků pro dnešní dobu. Vytváříme vlastní styl, střih a design. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími výrobci kteří pro nás vytvořili náš vlastní materiál na míru. Dodavatelé jsou dlouhodobě prověření a náš team designérů utváří značku, která je etablovaná nejen na českém trhu.


logo_blackcombczČeská firma zabývající se prodejem oblečení a to hlavně zimní bundy, boty, batohy, trička, mikiny, peněženky, čepice. Nabízí známé a kvalitní značky Horsefeathers, Roxy, DC, Burton, Dakine, Quiksilver, Nugget, Vehicle, Fox, Etnies, Funstorm, Vans, Nike 6.0, Billabong, Rip Curl, Animal.


brumbambuleBrumbambule je velká herna pro děti na Praze 9, která nabízí vyžití dětem do 15 let. Mnoho dětských atrakcí, kroužky a dětské oslavy si u nás užijete.Máme rádi děti a dětský smích, a proto jsme hledali něco, kde by nás tyto věci obklopovaly. Naším cílem bylo vytvořit místo, kde si budou moci děti hrát a rodiče odpočívat.

Dodavatelé jsou dlouhodobě prověření a náš team designérů utváří značku, která je etablovaná nejen na českém trhu.

 


Česká firma zabývající se distribucí elektrické energie.

 


preciosa-logo3Nadace Preciosa byla založena jako projev firemní kultury a toho, co nazýváme firemním občanstvím. Po celou dobu své existence pomáhá především neziskovému sektoru a jednotlivcům v regionu. Na celostátní úrovni je známá také svou podporou vědy a výzkumu a svou péčí o odborné vzdělávání.


 • Život dětem, o.p.s.
 • Ford Bospor
 • Nadační fond Lasvit
 • Martin Benda, Neratovice
 • Martina Bendová, Neratovice
 • MT stavba s.r.o.
 • Celní úřad
 • ZŠ Všetaty
 • ZŠ Mělník – Pšovka
 • Městský úřad Mšeno
 • Ondřej Bartoš
 • Naděžda Šlapáková
 • Stanislava Smetanová, Mladá Boleslav
 • Richard Skurzok, Bukovec
 • Ing. Martin Pošmourný, Králův Dvůr
 • Stanislav Nosek, Dolní Beřkovice
 • Zdeněk Hanuš, Vraňany
 • Ondřej Cerha, Benátky nad Jizerou
 • Řeznictví u Pechků, Skalice u České Lípy
 • B.K. Pardubice a.s.
 • ČEPS dodavatel elektrické energie
 • LANDA řeznictví a uzenářství – Nový Bor a Česká Lípa

Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. odkaz: http://www.oworld.cz

Tango

GLS – Česká republika odkaz: http://www.gls-czech.com

GLS

 

A MNOHO DALŠÍCH…Všem moc děkujeme!!!!!